دوشنبه, 02 بهمن 1396 ساعت: 13:43
 
   

 
شورای فرهنگ عمومی انرژی خود را روی مسائل مهم صرف کند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط کشنا   
یکشنبه, 07 اردیبهشت 1393 ساعت 07:46

نماینده مقام معظم رهبری در استان کرمانشاه:

شورای فرهنگ عمومی انرژی خود را روی مسائل مهم صرف کند

 

آژانس خبری کرمانشاه: نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: شورای فرهنگ عمومی انرژی خود را روی مسائل مهم صرف کند و از ورود به کارهای ریز و جزئیی خودداری کند.

به گزارش کشنا، آیت الله شیخ مصطفی علماء در اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان کرمانشاه اظهار داشت: در سالجاری کارشناسان فرهنگی این شورا باید چندین موضوع را حول محور فرهنگ مورد توجه و کنکاش قرار دهند.

وی افزود: یکی از مسائل مهمی که در شورای فرهنگ عمومی استان کرمانشاه باید مورد توجه و نگاه کارشناسانه قرار بگیرد، مسئله حجاب است، متاسفانه برخی افراد با این عمل و بدحجابی حقوق شهروندی دیگران را پایمال می کنند.

امام جمعه کرمانشاه تاکید کرد: البته باید تلاش اعضای شورای فرهنگ عمومی این باشد که انرژی خود را در حل چند مسئله معلوم و اصلی هزینه کنند و با مشغول شدن به دیگر برنامه ها از رسیدن به این اهداف باز نمانند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تاکید کرد: یکی از مسائل مهمی که در شورای فرهنگ عمومی استان کرمانشاه باید مورد توجه و نگاه کارشناسانه قرار بگیرد، مسئله حجاب است. متاسفانه برخی افراد با این عمل و بدحجابی، حقوق شهروندی دیگران را پایمال می کنند.

آیت الله علما اظهار داشت: مسئله دیگری که این شورا باید در سالجاری آن را مدنظر داشته باشد، ترویج و تلاش برای فرهنگ سازی در زمینه ازدواج آسان زوجهای جوان است و به والدین بیاموزیم که در این امر و سنت الهی و دینی از سختگیری های بی مورد پرهیز کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری تاکید بسیار ویژه ای بر روی سبک زندگی به شیوه اسلامی و دینی دارند، گفت: باید برنامه ریزی های فراوانی برای ترویج و اشاعه فرهنگ های ناب اسلامی و نیز سیره ائمه اطهار در جامعه انجام بگیرد.

در این جلسه همچنین مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در سخنانی، اظهار داشت: در سالجاری این اداره کل برنامه های بسیاری برای اشاعه فرهنگ ناب اسلامی و ایرانی در دستور کار خود و کارشناسانش دارد.

دکتر ابراهیم رحیمی زنگنه تاکید کرد: یکی از این برنامه ها، برگزاری کارگاه های آموزشی برای سازمان هایی است که ارتباط مستقیم با جامعه دارند که آموزش رانندگان تاکسی از این جمله است.

 
12 امتیاز
 

http://www.598.ir/

 

طراحی و تولید: گروه نرم افزاری ترنج