دوشنبه, 02 بهمن 1396 ساعت: 13:40
 
   

 
کیانوش رستمی در همایشی مردمی تجلیل شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط کشنا   
شنبه, 03 مهر 1395 ساعت 21:30

 

 

کیانوش رستمی قهرمان وزنه‌برداری المپیک ریو عصر امروز در تالار انتظار کرمانشاه با حضور مردم و همکاری بخش خصوصی مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفت.

 

 

به گزارش آژانس خبری کرمانشاه

کیانوش رستمی در این همایش با تقدیم جایزه خود به برادرش گفت: در گذشته از تجربه و علم مربیان استفاده کرده‌ام اما برای المپیک ریو صلاح دانستم که به تنهایی ورزش کرده و خود را برای المپیک حاضر کنم.

قهرمان المپیک ریو افزود: بهترین ورزشکاران در طول یکسال بیش از دو بار به آمادگی کامل نمی‌رسند ولی من در طول 6 ماه سه مرتبه به آمادگی 100درصد رسیدم که ثمره این آمادگی شکستن رکورد دنیا و المپیک بود.

رستمی با بیان اینکه برای رقابتهای المپیک از مردم ایران انرژی گرفتم گفت: حضور در این جمع بزرگان برای بنده غنیمت است و از آقای شکری که بانی این جمع و گردهمایی بزرگان شدند تشکر می‌کنم.

وی ابراز امیدواری کرد که با حضور بزرگان کرمانشاه، ورزشکاران در این دیار وضعیت بهتری داشته باشند تا بتوانند بیش از پیش نام پهلوانی کرمانشاه را در ایران و جهان طنین‌انداز کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه نیز در این مراسم کرمانشاه را مأمن، پناهگاه و محل رویش بزرگان اهل علم و معرفت دانست و افزود: در هیچ جا همچون کرمانشاه آیین فتوت و جوانمردی رشد و نمو نداشته است.

ابراهیم رحیمی زنگنه گفت: در طول تاریخ بزرگانی از کرمانشاه مرزدار ایران بوده‌اند و جانفشانی کرده‌اند و پس از انقلاب 9800 شهید گرانقدر استان کرمانشاه هر کدام یک پهلوان بودند که جان خود را در حفاظت از این سرزمین فدا کردند.

وی با بیان اینکه رستمی مرزهای ورزش قهرمانی را در هم شکست افزود: کیانوش رستمی از جمله مردان بزرگ کرمانشاه هست که توانست بار دیگر غیرت، همت، شجاعت جوان کرمانشاهی را به رخ جهانیان بکشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: امروز باید قدرشناس کسانی باشیم که نام ایران و کرمانشاه را در جهان جاودانه کردند و آینده ایران اسلامی با درخشش جوانان در جهان پرفروغ خواهد بود.

در این مراسم مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با اشاره به افتخار بخش خصوصی برای تقدیر از این پهلوان کرمانشاهی گفت: تقدیر از کیانوش رستمی، تقدیر از یک کار ماندگار دائمی است که قرنها برای کرمانشاه به یادگار می‌ماند.

مجتبی جوهری افزود: المپیک اوج رقابت ملتها در عرصه ورزش است که حضور تیمهایی از کشورهای مختلف، کسب مدال و شکستن رکورد رتبه‌های این اعتبار هستند و کیانوش رستمی با حضور، رقابت، کسب مدال طلا، اهتزار پرچم مقدس ایران اسلامی و شکستن رکورد اعتباری ماندگار برای کشور کسب کرد.

وی تقدیر از نام‌آوران را امر به معروف و کاری بزرگ دانست که سبب به میدان آمدن دیگران خواهد شد و گفت: کار رستمی در اذهان به یادگار می‌ماند و این حرکت به نام ایران و کرمانشاه ثبت شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه افزود: مراسم شایسته‌ای برای تجلیل از قهرمانان المپیک و پارالمپیک کرمانشاه همچون محمد خالوندی، اعضای تیم هفت نفره فوتبال و غیره برگزار خواهد شد.

انتهای خبر/ع

 
3 امتیاز
 

http://www.598.ir/

 

طراحی و تولید: گروه نرم افزاری ترنج