دوشنبه, 02 بهمن 1396 ساعت: 13:40
 
   

 
اعتراض مالکین واحدهای صنفی شهرک کارگاهی در پاوه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط کشنا   
یکشنبه, 14 شهریور 1395 ساعت 12:17

 

کشنا: صبح امروز مالکین واحدهای صنفی شهرک کارگاهی پاوه، با حضور در جلوی فرمانداری این شهر به مشکلات موجود در این شهرک اعتراض کردند.

 

به گزارش آژانس خبری کرمانشاه ، صبح امروز مالکین واحدهای صنفی شهرک کارگاهی پاوه با حضور در درب فرمانداری این شهرستان پیگیر مشکلات موجود در این شهرک شدند.

بنا بر این گزارش، مالکین این واحدهای صنفی به دلیل وجود مشکلات و معضلات در این شهرک کارگاهی و عدم رفع چندین ساله آن در درب فرمانداری پاوه حضور یافتند.

این مالکین با در دست داشتن بنرهایی مبنی بر اینکه " استاندار محترم به داد شهرک کارگاهی برس، شهرداری و شورا بی تفاوت هستند" خواستار مرتفع کردن مشکلات موجود در این شهرک شدند.

گفتنی است که استاندار کرمانشاه نیز قرار بود امروز در گردهمایی شهرداران استان که به میزبانی شهرستان پاوه صبح امروز برگزار شد، حضور یابد اما مجتبی نیک کردار معاون عمرانی خود را به این گردهمایی فرستاد.

شایان ذکر است که بنا به گفته سلام خسروی شهردار وقت، زمین های شهرک کارگاهی پاوه در ابتدا ۱۸۸ قطعه بوده که برای ۱۸۸ نفر تقسیم و قطعه بندی شده بود؛

هرچند که این نقشه نیز مورد تایید رسمی قرار نگرفته بود اما با این وجود این زمینها برای این تعداد صنعت کار در نظر گرفته شده است اما به یکباره به ۲۱۱ و ۲۵۴ قطعه افزایش می یابد و قطعات نقشه اولیه کوچک و کوچکتر می شود و حتی فضای سبز در نظر گرفته شده برای این شهرک نیز فروخته می شود و واگذار می شود.

 

انتهای خبر/ع

 

 
4 امتیاز
 

http://www.598.ir/

 

طراحی و تولید: گروه نرم افزاری ترنج