دوشنبه, 02 بهمن 1396 ساعت: 13:41
 
   

 
کارمندان بسیجی کرمانشاه به مناطق محروم اعزام خواهند شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط کشنا   
دوشنبه, 08 شهریور 1395 ساعت 11:57

مسئول سازمان بسیج کارمندان استان کرمانشاه گفت: کارمندان بسیجی استان کرمانشاه در قالب گروه‌های جهادی در مناطق محروم حضور پیدا می‌کنند.

حمیدرضا نادری در گفتگو با کشنا با اشاره به زمان و مکان برگزاری این مراسم اظهار داشت: این مراسم هشتم شهریور ماه ساعت 9 صبح با حضور مدیران و کارمندان در پالایشگاه نفت و گاز کرمانشاه برگزار می‌شود.

مسئول سازمان بسیج کارمندان استان کرمانشاه با اشاره به اینکه هشتم شهریور ماه به عنوان روز بسیج کارمندان نامگذاری شده است، عنوان کرد: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان و سید قاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی در این مراسم به ایراد سخنرانی می‌پردازند.

نادری درباره دیگر برنامه‌های این مراسم گفت: در این برنامه  شهید شاخص قشر سازمان بسیج کارمندان شهید حامد جرفی و شهید شاخص بسیج کارمندان استان شهید ناصر سیفی معرفی می‌شوند.

وی حضور بسیجیان شاغل در ادارات استان در مناطق محروم نسبت به ارائه خدمات در قالب گروه‌های جهادی را از جمله برنامه‌‌های این هفته عنوان کرد و افزود: شعار محوری این ایام نقش‌آفرینی بسیج کارمندان در تشکیل دولت اسلامی مطلوب است.

نادری اظهار کرد: برگزاری برنامه هیئت منتظران موعود در پایگاه‌ها با یادآوری رشادت‌های شهیدان رجایی و باهنر به عنوان الگوی خدمت‌گذاری به جامعه را از دیگر برنامه‌های بسیج کارمندان استان کرمانشاه است.

 

 
3 امتیاز
 

http://www.598.ir/

 

طراحی و تولید: گروه نرم افزاری ترنج