دوشنبه, 02 بهمن 1396 ساعت: 13:41
 
   

 
بالاخره کیانوش دستمزدش را گرفت. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط کشنا   
دوشنبه, 08 شهریور 1395 ساعت 00:12

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: 100 سکه طلا به کیانوش رستمی، قهرمان وزنه‌برداری المپیک ریو اهدا می‌شود.

 

 

به گزارش آژانس خبری کرمانشاه ،پس از اعتراض های کیانوش رستمی برای نگرفتن پاداش از سوی مسئولین بالاخره مدیر کل ورزش جوانان استان کرمانشاه 100 سکه طلا به کیانوش اهدا کرد.

وی با اشاره به اینکه اقدام کیانوش رستمی، قهرمان کرمانشاهی وزنه‌برداری ایران و جهان برای تمام ملت ایران شادی آفرید و موجب شور و شعف وصف‌ناپذیری در دل مردم شد، گفت: قدردانی از زحمات چنین ورزشکاری حداقل کاری است که می‌توانیم انجام بدهیم و تمام مقدمات لازم برای استقبال از این ورزشکار پرتلاش و باغیرت صورت گرفته است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه عدم حضور کیانوش رستمی در مراسم استقبال رسمی را دلایل شخصی عنوان کرد و متذکر شد: وی پیش از این گفته است مایل به شرکت در مراسم استقبال رسمی در بازگشت به کرمانشاه نیست و تلاش‌های صورت گرفته در این راستا به نتیجه نرسید.

وی اهدای 100 سکه طلای تمام بهار آزادی به کیانوش رستمی را براساس تصمیم کمیته حمایت از قهرمانان ورزشی استانداری کرمانشاه اعلام کرد و ادامه داد: این جایزه در مراسمی مقرر شده که به این ورزشکار کرمانشاهی با حضور مسؤولان اهدا شود.

گفتنی است، کیانوش رستمی پس از بازگشت به کشور اعلام کرد بدون اعلام قبلی به کرمانشاه بازمی‌گردد و حاضر به شرکت در مراسم استقبال نیست و این موضوع را اعتراضی به مسؤولان کرمانشاه و آن‌چه که وی بی‌توجهی توصیف کرده بود، عنوان کرده بود.

 

انتهای خبر/ع

 

 

 
3 امتیاز
 

http://www.598.ir/

 

طراحی و تولید: گروه نرم افزاری ترنج