دوشنبه, 02 بهمن 1396 ساعت: 13:39
 
   

 
پالایشگاه آناهیتا بزودی ساخته می شود. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط کشنا   
یکشنبه, 07 شهریور 1395 ساعت 22:18

 

 

کشنا: استاندار کرمانشاه: احداث پروژه پالایشگاه آناهیتا که سالها از زمان شروع احداثش می‌گذرد، بزودی راه اندازی می شود.

به گزارش آژانس خبری کرمانشاه اسدالله رازانی در حاشیه مراسم افتتاح طرح‌های صنعتی استان، در جمع خبرنگاران با اشاره به جلسه اخیرش با سهامداران پالایشگاه آناهیتا،بیان کرد: با تغییر مدیرعامل و هیات مدیره این شرکت، روند احداث این پروژه سریعتر می‌شود.

وی با اشاره به دستور رییس جمهور مبنی بر تامین بخش عمده منابع این پروژه از محل صندوق توسعه ملی، گفت: 85 درصد منابع این پروژه بصورت ارزی و از صندوق توسعه ملی تامین می‌شود.

استاندار کرمانشاه اظهار کرد: با توجه به مشکل بیکاری استان، قطعا پروژه پالایشگاه آناهیتا می‌تواند کمک خوبی به کاهش نرخ بیکاری استان کند.

استاندار کرمانشاه در ادامه به برنامه استان برای احیاء واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال استان اشاره کرد و گفت: از 16 هزار میلیارد تومانی که برای احیاء واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال کشور در نظر گرفته شده، استان کرمانشاه توانسته منابع خوبی را جذب کند.

رازانی با بیان اینکه دولت حمایت های خوبی را برای استانهای کمتر برخوردار در نظر گرفته است، گفت: از محل منابع صندوق توسعه ملی کمک‌های خوبی به این استانها خواهد شد.

وی افزود: در استان کرمانشاه نیز طرح هایی مانند پتروشیمی اسلام آبادغرب و پالایشگاه آناهیتا از منابع صندوق توسعه ملی برخوردار می‌شوند.

 

انتهای خبر/ع


 
3 امتیاز
 

http://www.598.ir/

 

طراحی و تولید: گروه نرم افزاری ترنج