دوشنبه, 02 بهمن 1396 ساعت: 13:40
 
   

 
آیت الله علما: ایران تنها لنگرگاه امنیت در منطقه است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط کشنا   
سه شنبه, 01 اردیبهشت 1394 ساعت 07:36

 

 

آیت الله علما:

ایران تنها لنگرگاه امنیت در منطقه است


آژانس خبری کرمانشاه: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: امروز تنها لنگرگاه امنیت در منطقه، جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش کشنا، آیت الله شیخ مصطفی علما، افزود: غربی ها و همه جهان به خوبی فهمیده اند که در منطقه خاورمیانه تنها ایران است که می تواند امنیت را برقرار کند.

وی ادامه داد: آنها به خوبی فهمیده اند که شیخ نشین های خلیج فارس کسی نیستند و جزء ناامنی و تروریسم چیزی برای منطقه ندارند.

آیت الله علما، افزود: مردم ایران بر دین خدا تکیه کردند و خداوند نیز نصرت و پیروزی را به آنها اعطا کرد و امروز اقتدار و پیشرفت های کشور همه زیر سایه دین خداوند به فرجام رسیده است.

وی تاکید کرد: اگر امروز تیم مذاکره کننده ما با اقتدار تمام مقابل قدرت های بزرگ جهان پای میز مذاکره می نشیند همه به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و خون مطهر شهداست که جوانان باید در این موضوع تامل عمیق کنند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با تأکید بر اینکه هیئت مذاکره‌کننده باید نکاتی که مقام معظم رهبری در مورد آمریکا فرمودند را مدنظر قرار بدهند، گفت: هیئت مذاکره‌کننده کشورمان تاکنون خوب ایستادگی کرده‌اند و مقام معظم رهبری در مورد بیانیه لوزان نکاتی را بیان فرمودند علی‌رغم اینکه هیئت مذاکره‌کننده را تایید فرمودند.

آیت الله علما به نکات مورد اشاره رهبر معظم انقلاب در مورد بدعهدی، اهل خنجر از پشت زدن، اهل دروغ بودن و متقلب بودن آمریکا اشاره کرد و بیان داشت: این شناخت ناشی از تجربه یک قرن اخیر ملت ایران از آمریکا است.

وی به اقدامات سیاسی و دغل‌کاری‌های مدت اخیر در روند مذاکرات اشاره کرد و متذکر شد: آمریکا در همین بیانیه که پایش به هیچ جا بند نیست، از طریق دو مجلسی که دارد قصد دخالت دارد.

خطیب جمعه کرمانشاه به نتیجه رسیدن یا نرسیدن مذاکرات را موضوعی نه‌چندان مهم برشمرد و افزود: ما باید مطالبه حق خود را بگیریم و اعمال تحریم‌ها علیه ملت ایران، غیرقانونی است.

خطیب جمعه کرمانشاه با اشاره به 29 فروردین روز ارتش و نیروی زمینی، بیان داشت: نیروهای مسلح مایه اقتدار کشور هستند و امام راحل از اول انقلاب توجه خاصی به ارتش داشتند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه قدرت نظامی ایران در خاورمیانه را زبانزد دانست و تصریح کرد: این قدرت را آمریکا به‌خوبی متوجه شده و این به برکت خون شهدا و نیروهای مسلح است.

وی با اشاره به سوم ماه رجب شهادت امام هادی(ع) و تاکید بر شناخت هرچه بیشتر ابعاد زندگی آن حضرت، دوم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را گرامی داشت و گفت: سپاه از اول تا امروز با برکت بوده و خدمات بسیاری به ایران و جهان اسلام ارائه کرده است.

علما سالروز قطع رابطه با آمریکا را یادآور شد و افزود: فراموش نکنیم که امام (ره) فرمودند این رابطه برای ما مثل رابطه گرگ و میش است و به طور قطع جزء ضرر ثمری برای ما نخواهد داشت و امام راحل به ابرقدرت دنیا فرمودند: هیچ غلطی نمی‌توانی بکنی و این قوت قلب از توکل به خدا ایجاد می‌شود و ما باید در همه امور به خدا توکل کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری گفت: دولت و ملت، همدلی و همزبانی شعاری پرمحتواست که بزرگترین معنای آن وحدت است و چیزی که دولت های جمهوری اسلامی را با دیگر دولت ها متمایز می کند این است که در کشور ما دولت ها از پشتیبانی ملت برخوردارند.

 

 
7 امتیاز
 

http://www.598.ir/

 

طراحی و تولید: گروه نرم افزاری ترنج