دوشنبه, 02 بهمن 1396 ساعت: 13:41
 
   

 
دادوش هاشمی از معاونت شهرداری تهران هم برکنار شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط کشنا   
یکشنبه, 23 فروردین 1394 ساعت 12:10

آژانس خبری کرمانشاه: دادوش هاشمی استاندار اسبق کرمانشاه که با لابی گری گسترده به عنوان معاون اقتصادی شهرداری تهران انتخاب شده بود، امروز با حکم دکتر قالیباف از سمت خود برکنار شد.

به گزارش خبرنگار کشنا به نقل از مرصاد، موج تغییر و تحولات مدیریت شهری این بار به شهرداری تهران رسید و طی چندین حکم برخی از مدیران این نهاد شهری تغییر کردند .

بر اساس این گزارش دادوش هاشمی معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران و استاندار سابق کرمانشاه که کمتر از یکسال است به این سمت منصوب شده بود، از سمت خود برکنار شد و جای خود را به قدرت الله گودرزی، مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند داد.

در ادامه این تغییرات محمود صلاحی، معاون پیشین برنامه ریزی توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران به عنوان ریاست سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران انتخاب شد. همچنین حجت الاسلام شهاب مرادی، رئیس پیشین سازمان فرهنگی و هنری شهرداری پایتخت طی حکمی به عنوان مشاور شهردار تهران منصوب شد.

ناصر امانی، قائم مقام پیشین معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا نیز طی حکمی جایگزین محمود صلاحی شد و از این پس مسئولیت معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری را بر عهده خواهد داشت.

همچنین علیرضا جاوید، شهردار پیشین منطقه چهار تهران به عنوان معاون فنی و عمرانی شهرداری پایتخت منصوب و جایگزین مازیار حسینی شد. مازیار حسینی طی حکمی به عنوان مشاور ویژه و مدیر پروژه فنی و عمرانی مصلی بزرگ تهران منصوب شد.

در ادامه پژمان پشمچی زاده به عنوان معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران و نادری، معاون پیشین معماری و شهرسازی نیز به عنوان مشاور شهردار تهران و مدیر پروژه بوستان بزرگ ولایت منصوب شد.

 
8 امتیاز
 

http://www.598.ir/

 

طراحی و تولید: گروه نرم افزاری ترنج